Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Sopot 2022-06-21T10:21:09+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Sopot

Wierzymy, że długotrwała terapia pod okiem specjalistów przynosi najlepsze efekty, dlatego w naszym Ośrodku Terapii Uzależnień prowadzimy kuracje od 3, do nawet 60dni. Szczególnie zapraszamy pacjentów z Sopotu – choć piękne, to miasto wykazuje wysokie prawdopodobieństwa wpadnięcia w nałóg. Szybkie tempo życia, rozbudowana infrastruktura życia nocnego, a także duża ilość imprez sprawia, że dużo osób – także w bardzo młodym wieku – uzależnia się od alkoholu i środków odurzających. Pozostając w miejscu zamieszkania ciężko znaleźć w sobie siłę do oderwania się od imprezowej lub przepełnionej problemami codzienności. Dlatego zapewniamy terapią leczenia uzależnień dla mieszkańców Sopotu na miejscu – z noclegiem i wyżywieniem w naszym Ośrodku Spichlerz. Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów terapii.

Bezpłatne spotkania terapeutyczne

Choć ogromnie cieszymy się z każdego wyjścia na prostą naszych pacjentów, tak jednocześnie musimy ich uświadamiać, że nałóg jest chorobą, którą należy leczyć całe życie. Każde odmówienie kieliszka, czy zrezygnowanie z dopalaczy na imprezie to walka, do której siłę musi mieć pacjent nawet w przypadku gorszego okresu w życiu, smutku czy po prostu złego dnia.
Chcąc jak najbardziej ułatwić te starania, informujemy, że raz w miesiącu organizujemy bezpłatne spotkania terapeutyczne dla wszystkich pacjentów naszego ośrodka wraz z ich rodzinami i bliskimi. Głównym celem spotkań jest monitorowanie postępów, udzielanie wsparcia oraz przekazywanie porad.

+48 505 576 247