Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Płock 2022-06-21T09:12:50+00:00

Ośrodek Leczenia Uzależnień Płock

Witamy Cię na stronie naszego Ośrodka Leczenia Uzależnień. Płock to miasto możliwości, które czasem idą w parze ze zbyt dużą presją. Ta z kolei może wiązać się z szukaniem rozwiązań, które nie zawsze są odpowiednie. Osoby narzucające sobie za duże tempo życia czy pracy – często sięgają po używki. Nieumiarkowanie w alkoholu może doprowadzić do sytuacji, w której konieczna będzie terapia. Zajmujemy się specjalistycznym leczeniem alkoholizmu, które jest połączeniem odtruwania i badań określających stan spustoszenia w organizmie z psychoterapią, w trakcie której pacjent zrozumie, z jakimi problemami poza alkoholem musi sobie poradzić.
Rzadko kiedy pacjenci sięgają bowiem po alkohol bez konkretnej przyczyny – najczęściej jest to sposób radzenia sobie z codziennymi problemami, słabościami czy nieprzepracowanymi lękami. Zdarza się, że uzależnienie wynika z powtarzania schematów z dzieciństwa, kiedy to rodzice lub opiekunowie także borykali się z chorobą alkoholową. Warto zrozumieć, że uzależnienie jest chorobą, z którą warto walczyć.

Wsparcie mieszkańców Płocka w walce z uzależnieniami

Oferujemy wsparcie mieszkańców Płocka w walce z uzależnieniami – nasz Ośrodek Spichlerz mieści się zaledwie 40 km od centrum miasta, w urokliwej miejscowości Wielgie, otoczonej cichą i spokojną naturą. Odległość od zgiełku miasta zapewnia możliwość 100% skupienia czasu i energii na leczeniu.
Zachęcamy do podjęcia pierwszego kroku, jakim jest kontakt z naszą placówką – przedstawimy ofertę, nakreślimy metody leczenia oraz podpowiemy najlepsze rozwiązania w konkretnej sytuacji. Informujemy, że prowadzimy zarówno tygodniowe terapie sprawdzające, jak i dwumiesięczne, pełne kuracje.

+48 505 576 247