Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Pabianice 2022-06-21T09:46:38+00:00

Ośrodek leczenia uzależnień Pabianice

Swoją ofertę kierujemy także do pacjentów z Pabianic. Ośrodek Leczenia Uzależnień to miejsce otwarte na każdego, kto potrzebuje wsparcia w wychodzeniu z nałogu. Jak każda choroba, tak i uzależnienia wymagają leczenia i to pod okiem fachowców. Zapewniamy dostęp do lekarzy, profesjonalne odtruwanie, badania pokazujące potencjalne wyniszczenia organizmu, a przede wszystkim terapię – od głowy bowiem zaczyna się każde uzależnienie.
Nigdy nie oceniamy i nie krytykujemy – wręcz przeciwnie. Od lat budujemy przestrzeń, w której każdy poczuje się jak w domu. Domu pełnym akceptacji, zrozumienia i chęci okazywania pomocy. Najczęściej pomagamy w leczeniu alkoholizmu, jednakże zapraszamy także tych, którzy walczą z głodem narkotykowym, nie potrafią poradzić sobie z hazardem, tracą pieniądze w trakcie niekontrolowanych zakupów czy przyjmują niezliczone ilości leków i dopalaczy.

Specjalistyczna opieka dla uzależnionych

Zapewniamy specjalistyczną opiekę dla uzależnionych z Pabianic i okolic – pracujemy przede wszystkim z psychologami, psychoterapeutami i psychiatrami, którzy otaczając Cię kompleksową opieką, pomogą zrozumieć źródło nałogu, pokażą, że można żyć bez niego oraz podpowiedzą, w co warto zainwestować nagromadzoną energię.
Jesteśmy pozytywnie nastawieni na Twoje potrzeby – cechuje nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim empatia i otwartość na drugiego człowieka.

+48 505 576 247