Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Opoczno 2022-06-21T09:36:48+00:00

Ośrodek Leczenia Uzależnień Opoczno

W naszym Ośrodku Leczenia Uzależnień pomagamy pacjentom z Opoczna, których dotknął problem alkoholowy, borykają się z natrętnym przymusem przyjmowania środków psychoaktywnych czy mają niekontrolowany pociąg do hazardu i wydawania pieniędzy. Pomagamy także tym, którzy zostali owładnięci zakupoholizmem oraz nie potrafią zbudować zdrowych relacji partnerskich, przede wszystkim ze względu na niepohamowany seksoholizm.
Część przygotowanych przez naszą kadrę kuracji jest autorska – została opracowana przez specjalistów pracujących lub związanych z Ośrodkiem Spichlerz. Prowadzimy leczenia uzależnienia od narkotyków i dopalaczy, terapie radzenia sobie z chorobą alkoholową oraz walkę z hazardem.

Leczenie uzależnień z noclegiem i wyżywieniem

Uważamy, że długotrwała terapia pod okiem fachowców przynosi najefektywniejsze korzyści, szczególnie jeśli jest prowadzona z dala od dotychczas prowadzonego przez pacjenta życia. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie miejsca, które zapewni wszystko, czego potrzeba do wyjścia z nałogu – od terapii, przez sesje dla rodzin, aż po nocleg i wyżywienie. W Ośrodku Spichlerz masz zagwarantowany pobyt w komfortowych warunkach.
Zapraszamy zainteresowanych z Opoczna. Leczenie uzależnień przeprowadzą doświadczeni fachowcy, których charakteryzuje kompleksowe podejście do pacjentów.

+48 505 576 247