Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Gdynia 2022-06-21T10:05:48+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Gdynia

W Ośrodku Terapii Uzależnień leczymy pacjentów z Gdyni, którzy mogą u nas liczyć na kompleksową opiekę – od terapii, przez konsultacje z lekarzami, aż po nocleg i wyżywienie. Zapraszamy osoby, które cierpią na problem alkoholowy, są uzależnione od środków psychoaktywnych, w tym dopalaczy, narkotyków i leków lub borykają się z seksoholizmem i hazardem.
Część przygotowanych terapii jest autorska i została stworzona przez kadrę specjalistów od lat pracujących z uzależnionymi osobami. Przygotowujemy indywidualne plany leczenia alkoholizmu, narkomanii, zakupoholizmu, seksoholizmu czy lekomanii. Zapewniamy opiekę 24/h na dobę, wsparcie specjalistów oraz nieprzerwany kontakt.

Leczenie zakupoholizmu u pacjentów z Gdyni

Pomagamy leczyć zakupoholizm u pacjentów z Gdyni, którzy zostali owładnięci niepohamowaną potrzebą kupowania. Nałóg ten odbija się nie tylko na zdrowiu psychicznym pacjenta i jego otoczenia, ale także na sytuacji ekonomicznej całej rodziny. Uzależniony bowiem wydaje często pieniądze, których nie ma, a ciągły przymus kupowania doprowadza go do skrajnych problemów finansowych. To rodzaj uzależnienie behawioralnego, czyli takiego, które wymaga wsparcie i leczenie psychologicznego. Zasadniczym działaniem jest zrozumienie, skąd i dlaczego pojawił się u pacjenta taki nałóg oraz dlaczego nie może go samodzielnie wyleczyć.

Wierzymy, że długotrwała terapia z maksymalnym czasem przeznaczonym na leczenie przynosi najefektywniejsze korzyści, szczególnie jeśli jest prowadzona z dala od pokus. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie miejsca, które zapewni wszystko, czego potrzeba do wyjścia z nałogu.
W Spichlerzu masz zagwarantowane pełne wyżywienie i nocleg w komfortowych warunkach. Ponadto możesz liczyć na całodobowe wsparcie, sesje indywidualne i rodzinne, konsultacje psychiatryczne, terapie grupowe i wiele innych form wsparcia!
Zapraszamy pacjentów z Krakowa. Leczenie uzależnień prowadzą specjaliści z doświadczeniem. Informujemy, że na cały okres pobytu wystawiamy zwolnienie lekarskie.

+48 505 576 247