Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Grudziądz 2022-06-21T10:08:17+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Grudziądz

Skorzystaj ze wsparcia, jakie oferuje Ci nasz Ośrodek Terapii Uzależnień. Grudziądz oddalony jest o zaledwie półtorej godziny drogi od placówki, jednakże zachęcamy do skorzystania z terapii ciągłej, która opiera się na pozostaniu w placówce na tydzień, dwa lub więcej – w zależności od sytuacji, w jakiej znajduje się chory.
Ośrodek Spichlerz mieści się w urokliwej miejscowości Wielgie, otoczonej cichą i spokojną naturą. Odległość od zgiełku większego miasta zapewnia możliwość maksymalnego skupienia czasu i energii na leczeniu hazardu, alkoholizmu czy narkomanii.

Alkoholizm wśród mieszkańców Grudziądza

Alkoholizm wśród mieszkańców Grudziądza stanowi niemały problem, który należy niezwłocznie rozwiązywać. Do najczęstszych przyczyn powstawania nałogu należą czynniki psychologiczne, genetyczne i społeczno-ekonomiczne – wspieramy naszych pacjentów w każdym, nawet wydawać by się mogło najgorszym przypadku. Zachęcamy do podjęcia pierwszego kroku, jakim jest kontakt z naszą placówką – przedstawimy całą ofertę, opowiemy o metodach leczenia oraz podpowiemy najefektywniejsze rozwiązania w danej sytuacji.
Informujemy, że prowadzimy zarówno tygodniowe terapie sprawdzające, jak i dwumiesięczne, pełne kuracje. Na czas całego pobytu wystawiamy zwolnienie lekarskie.

+48 505 576 247