Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Zakopane 2022-06-21T10:28:19+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Zakopane

Skorzystaj z oferty Ośrodka Terapii Uzależnień. Zakopane można niewątpliwie nazwać rozrywkową stolicą Podhala, która wręcz opływa w codzienne imprezy, zakrapiane zabawy czy sytuacje kuszenia niecodzienną zabawą, dzięki dopalaczom czy narkotykom. Oferujemy pomoc dla wszystkich osób, które popadły w sidła nałogu i mają problem z samodzielnym rozwiązaniem sytuacji.
Z ogromną empatią, zrozumieniem i dyskrecją przyjmiemy wszystkich mieszkańców Zakopanego na leczenie w naszym Ośrodku Terapii Uzależnień. Pomożemy w wyleczeniu alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, zakupoholizmu, seksoholizmu oraz w wyjściu z hazardu.

Wylecz uzależnienie od hazardu

Pierwszym krokiem jest przede wszystkim chęć rozpoczęcia leczenia uzależnienia od hazardu – uzależniony musi bowiem samodzielnie podjąć decyzję o potrzebie uwolnienia się od nałogu. We wzbudzeniu motywacji do walki o powrót do nowego życiu pomoże psychoterapia. Gdy hazardzista przyzna się przed terapeutą, innymi członkami grupy terapeutycznej, a przede wszystkim przed samym sobą, że ma problem z uzależnieniem od gier – wtedy możemy mówić o pierwszym kroku na drodze do wyzdrowienia.

+48 505 576 247