Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Włocławek 2022-06-21T09:33:20+00:00

Leczenie uzależnień Włocławek

W naszej placówce zapiszesz się na leczenie uzależnień. Włocławek to jedno z najbliższych miast, znajdujących się w otoczeniu naszego Ośrodka Spichlerz. Mimo to zachęcamy pacjentów do pozostania w naszej placówce i podjęcia decyzji o ciągłym leczeniu. Zapewniamy nocleg i wyżywienie, dzięki czemu nasi pacjenci nie muszą się o nic martwić. Nasze miejsce cechuje się spokojną i łagodną aurą, która jest otwarta na wszystkich potrzebujących pomocy w wyjściu z nałogu.
W naszym Ośrodku prowadzimy zarówno krótkie, jak i kilkutygodniowe terapie leczenia uzależnienia od hazardu, środków psychoaktywnych czy alkoholu – najczęściej prowadzone według autorskich metod kuracji. Zaufali nam pacjenci z całego kraju – pomagamy każdemu, kto tylko tego potrzebuje.

Leczenie uzależnień nieopodal Włocławka

Oferujemy leczenie uzależnień nieopodal Włocławka – zapewniamy pomoc w całkowitym odstawieniu wszelkich używek, takich jak narkotyki, dopalacze, alkohol czy leki. Wykonujemy odtruwanie oraz pomagamy w dojściu do unormowanego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.
Naszym głównym celem jest uświadomienie pacjentom, jak istotne jest życie w abstynencji. Dlatego tak ważne jest, by podczas konsultacji psychologicznych poznać i zrozumieć przyczynę sięgania po środki psychoaktywne czy gry hazardowe. Może być ich wiele – od przykrych wspomnień z dzieciństwa, przez powtarzanie znanych nam schematów, aż po niemożność poradzenia sobie z problemami.
Gwarantujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie procesu – bez krytykowania, oceniania czy potępiania. Mamy bowiem świadomość tego, że każde uzależnienie to choroba.

+48 505 576 247