Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Wieliczka 2022-06-21T10:24:55+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Wieliczka

W Ośrodku Terapii Uzależnień przyjmujemy pacjentów z Wieliczki i regionu w stanie silnego uzależnienia – także tych, będących bezpośrednio pod wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Zapewniamy partnerów, rodziców czy dzieci, że mamy wieloletnie doświadczenie w przejmowaniu opieki nad chorymi osobami, będącymi na każdym etapie uzależnienia. Dostosowujemy indywidualny tryb leczenia do każdego przypadku, z zachowaniem poszanowania i godności pacjenta.

Leczenie uzależnienia pod czujnym okiem fachowców

Leczenie w naszym ośrodku przebiega pod czujnym okiem psychoterapeutów i psychiatrów, którzy doskonale wiedzą, jak leczyć, aby wyleczyć. Nie dopuszczamy do siebie myśli niepowodzenia czy porażki, nawet jeśli pacjenci w pierwszej chwili nie są skłonni do współpracy.
Moment otępienia spowodowany środkami odurzającymi to chwila, w której nie zawsze pacjenci mówią to, co naprawdę myślą. My jednak usilnie staramy się nawiązać z nimi kontakt, aby leczenie przebiegało w zgodzie z nimi samymi i skutkowało zrozumieniem problemu.
Prowadzimy leczenia lekomanii, narkomanii czy zakupoholizmu. Prowadzimy spójne terapie radzenia sobie z chorobą alkoholową oraz walkę z hazardem.

+48 505 576 247