Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Warszawa 2022-06-21T09:03:33+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Warszawa

W Ośrodku Terapii Uzależnień leczymy pacjentów z Warszawy i okolicznych miejscowości. Mieszkańcy stolicy są silnie narażeni na stres, presję i natłok pracy oraz obowiązków, które nagromadzone mogą prowadzić do sięgania po używki. Alkohol, narkotyki czy środki odurzające to tylko pozornie proste rozwiązania, które nadużywane w szybkim tempie staja się poważnym problemem.
Pomagamy nie tylko w wyjściu z nałogu, ale przede wszystkim w zrozumieniu, jak istotne jest pozostanie w abstynencji. Stale współpracujemy z pacjentami z Warszawy. Leczymy alkoholizm, uzależnienie od środków psychoaktywnych, czy problemy z hazardem.

Leczenie uzależnień pacjentów z woj. mazowieckiego

Zajmujemy się leczeniem uzależnień pacjentów z województwa mazowieckiego, którzy borykają się nie tylko z uzależnieniami, ale także zaburzeniami osobowości. Prowadząc terapię od wielu lat dostrzegamy, jak istotne jest znalezienie źródła problemu oraz zrozumienie przez pacjenta, dlaczego się pojawił. Tylko takie podejście – połączone z chęcią wyzdrowienia – zapewni trwałe wyjście z choroby.
Jeśli istnieje taka potrzeba, a przede wszystkim chęć – pomagamy także bliskim oraz osobom współuzależnionym. Kompleksowa pomoc i możliwość prawdziwej zmiany życia zagwarantuje oczekiwany efekt leczenia.

+48 505 576 247