Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Toruń 2022-06-21T09:59:29+00:00

Ośrodek terapii Toruń

W Ośrodku Terapii Spichlerz leczymy pacjentów z Torunia i okolicznych miejscowości, takich jak Ostaszewo czy Aleksandrów Kujawski. Zgłaszają się do nas uzależnieni w różnym stanie i ze zmienną genezą problemu – od chwilowych lęków, przez żałobę, aż po radzenie sobie ze stresem. Alkohol, narkotyki czy środki odurzające to tylko pozornie proste rozwiązania, które nadużywane w szybkim tempie staja się poważnym problemem i niosą za sobą często trudne do odwrócenia skutki.
Zachęcamy do szybkiego zrozumienia problemu i sprawnego zadeklarowania chęci leczenia – im szybciej chory zrozumie, że uwikłał się w sytuację ciężką do samodzielnego naprostowania, tym szybciej dojdzie do zdrowia.
Pomagamy zarówno w wyjściu z nałogu, jak i zrozumieniu, jak istotne jest życie w abstynencji. Stale współpracujemy z pacjentami z Torunia. Leczymy alkoholizm, uzależnienie od środków psychoaktywnych, czy problemy z hazardem.

Leczenie uzależnień u pacjentów z woj. kujawsko-pomorskiego

Oferujemy leczenie uzależnień u pacjentów z województwa kujawsko-pomorskiego połączone z indywidualną terapią, która pozwoli rozwiązać ten i wiele innych problemów. Pracując od wielu lat z pacjentami widzimy, jak istotne jest holistyczne podejście do problemu – skupiające się zarówno na zdrowiu fizycznym, jak i psychicznym.
Takie podejście do problemu, połączone z prawdziwą chęcią chorego – może przynieść doskonałe, a przede wszystkim trwałe efekty!

+48 505 576 247