Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Tarnów 2022-12-12T05:46:53+00:00

Leczenie uzależnień Tarnów

Weekendowa, tygodniowa, miesięczna czy dwumiesięczna – niezależnie od wybranej opcji terapii, zapewniamy fachowe leczenie uzależnień osób z Tarnowa, Tuchowa i okolic. Kadra naszego Ośrodka Spichlerz pomoże Ci oderwać się od codziennego świata pełnego pokus i łatwo dostępnych używek – współpracując z Tobą i wspierając Cię 24h/dobę.
Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od narkotyków i środków odurzających, alkoholu, gier hazardowych czy zakupów. Pomagamy znaleźć problem i rozwiązań go w sposób trwały, a nie tymczasowy. Wierzymy, że każdy pacjent może zachować życie w abstynencji.

Oferta terapii uzależnień dla pacjentów z Tarnowa

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą terapii uzależnień dla pacjentów z Tarnowa, obejmującą nocleg i wyżywienie w Ośrodku Spichlerz. Decydując się na pobyt, masz pewność, że zostaniesz objęty pełną opieką umożliwiającą spokojne dochodzenie do zdrowia. Proponujemy kilka rodzajów pakietów, które dostosowujemy do indywidualnej sytuacji pacjenta.
Nasza placówka umieszczona jest w niezwykłym miejscu, otoczonym piękną i cichą naturą. To wprost idealne miejsce na skupienie się na swoich potrzebach, trudnościach i problemach. Zapraszamy do wspólnej wędrówki o życie bez nałogów!

+48 505 576 247