Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Starogard Gdański 2022-07-08T15:06:40+00:00

Leczenie uzależnień Starogard Gdański

Zajmujemy się leczeniem uzależnień u pacjentów ze Starogardu Gdańskiego, którzy doszli do etapu w życiu wymagającego wsparcia specjalistycznej opieki. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i pełni zrozumienia – charakteryzuje nas nie tylko wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu terapii leczenia uzależnień, ale przede wszystkim empatia i otwartość na drugiego człowieka.
Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, pomocą w wyjściu z narkomanii czy wykluczeniem zażywania środków odurzających (w tym dopalaczy i leków). Ponadto oferujemy pomoc w zmianie życia hazardzistów, osób uzależnionych od seksu oraz zakupów.

Leczenie pacjentów z województwa pomorskiego

Leczenie pacjentów z województwa pomorskiego odbywa się w siedzibie naszego Ośrodka Spichlerz znajdującego się w miejscowości Wielgie, jednakże dzięki zapleczu noclegowemu oraz wyżywieniu – możemy zaprosić osoby zainteresowane z całego kraju. Długość terapii, jej przebieg oraz zakres ustalany jest indywidualnie na podstawie pierwszego spotkania lub rozmowy. W głównej mierze pracujemy na autorskich metodach, które obejmują sesje indywidualne i grupowe, konsultacje z psychiatrą, zajęcia rozwojowe itp.
Każde uzależnienie jest chorobą i tak tez do niego podchodzimy – szukamy sedna problemu, wspieramy w rozumieniu podjętych decyzji oraz podsuwamy pomysły, jak inaczej można poradzić sobie z problemami, lękami czy emocjami. Daj sobie pomóc.

+48 505 576 247