Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Radomsko 2022-06-21T09:53:11+00:00

Ośrodek Leczenia Uzależnień Radomsko

Zapoznaj się z ofertą naszej placówki, jeśli pochodzisz z okolic Radomska. Ośrodek Leczenia Uzależnień prowadzimy od kilku lat, chociaż przygodę z pomaganiem rozpoczęliśmy znacznie wcześniej. Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, narkomanii i uzależnień od leków oraz dopalaczy. Dodatkowo zapewniamy wsparcie w problemach z hazardem, seksoholizmem czy uzależnieniem od zakupów.

Leczenie pacjentów z powiatu radomszczańskiego

Leczenie pacjentów z powiatu radomszczańskiego przebiega w siedzibie naszego Ośrodka Spichlerz, który znajduje się w miejscowości Wielgie. Jednakże dzięki zapleczu noclegowemu oraz przygotowanemu wyżywieniu – możemy ugościć pacjentów z każdego zakątka kraju.
Rodzaj terapii, jej długość oraz dokładny przebieg ustalamy indywidualnie. Jeśli istnieje taka chęć, prowadzimy terapie także dla bliskich i członków rodziny. Wierzymy, że wsparcie może zdziałać cuda, a świadoma pomoc zrobić więcej dobrego, niż mogłoby się wydawać. Ten rodzaj spotkań najczęściej ma charakter weekendowy i skupia się nie tylko wokół chorego, ale także bliskich, których siła i zrozumienie muszą być często znacznie intensywniejsze, niż dotychczas.
Uzależnienie jest chorobą i tak należy je traktować – szukamy sedna problemu, wspieramy w rozumieniu dotychczasowych zachowań i decyzji oraz podsuwamy pomysły, jak inaczej można poradzić sobie z problemami, lękami czy emocjami – w sposób zdrowy dla ducha i ciała.
Informujemy, że na cały okres pobytu wystawiamy zwolnienie lekarskie.

+48 505 576 247