Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Nowy Sącz 2022-06-21T09:20:07+00:00

Leczenie uzależnień Nowy Sącz

U nas zapiszesz się na leczenie uzależnień. Nowy Sącz cechuje się spokojną i komfortową aurą, niemniej jednak i w takich miejscowościach są pacjenci, którzy potrzebują naszej pomocy. Zapraszamy do kontaktu, a następnie szukania pomocy u naszych specjalistów. Prowadzimy zarówno krótkie, jak i wielotygodniowe terapie leczenia uzależnienia od hazardu, leków czy alkoholu – często skupione wokół autorskich metod kuracji. Zaufali nam pacjenci z całej Polski, decydując się na szukanie pomocy w cichym zakątku województwa kujawsko-pomorskiego.

Główne cele leczenia

Celem leczenia uzależnienia jest nie tylko pomoc w całkowitym odstawieniu narkotyków, alkoholu, leków czy gier, ale też nauka życia w abstynencji. Dlatego tak ważne jest, by podczas konsultacji psychologicznych poznać i zrozumieć przyczynę sięgania po środki psychoaktywne, hazard czy zakupy – jeśli jest to na przykład ucieczka od problemów, terapia pozwoli znaleźć inne metody radzenia sobie z nimi poprzez przejęcie odpowiedzialności za swoje życie. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku powielania schematów z dzieciństwa czy wejścia w nałóg z racji żałoby – niemniej jednak uznajemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia.
Zapewniamy pomoc i wsparcie na każdym etapie procesu – bez oceniania czy krytykowania. Mamy bowiem świadomość tego, że każde uzależnienie to choroba.

+48 505 576 247