Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Kraków 2022-06-21T09:16:08+00:00

Ośrodek Terapii Uzależnień Kraków

W Ośrodku Terapii Uzależnień leczymy pacjentów z Krakowa, którzy cierpią na problem alkoholowy, są uzależnieni od środków psychoaktywnych, borykają się z seksoholizmem lub hazardem. Pomagamy także tym, którzy zostali owładnięci zakupoholizmem przez co nie potrafią przerwać nieustannych zakupów – często wychodzących poza ich możliwości finansowe.
Większość przygotowanych kuracji jest autorska – została opracowana przez specjalistów pracujących lub ściśle związanych z Ośrodkiem Spichlerz. Mowa m.in. o 4-tygodniowej terapii leczenia uzależnienia od narkotyków i dopalaczy, a także terapii weekendowej dla rodzin osób uzależnionych.

Terapia uzależnień z noclegiem

Wierzymy, że długotrwała terapia z maksymalnym czasem przeznaczonym na leczenie przynosi najefektywniejsze korzyści, szczególnie jeśli jest prowadzona z dala od pokus. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie miejsca, które zapewni wszystko, czego potrzeba do wyjścia z nałogu.
W Spichlerzu masz zagwarantowane pełne wyżywienie i nocleg w komfortowych warunkach. Ponadto możesz liczyć na całodobowe wsparcie, sesje indywidualne i rodzinne, konsultacje psychiatryczne, terapie grupowe i wiele innych form wsparcia!
Zapraszamy pacjentów z Krakowa. Leczenie uzależnień prowadzą specjaliści z doświadczeniem. Informujemy, że na cały okres pobytu wystawiamy zwolnienie lekarskie.

+48 505 576 247