Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT
Gdańsk 2022-06-21T10:02:13+00:00

Ośrodek terapii uzależnień Gdańsk

W naszym Ośrodku Terapii Uzależnień zajmujemy się leczeniem pacjentów z Gdańska, którzy doszli do momentu w życiu uniemożliwiającego dalsze funkcjonowanie. Nałogi należą do trudnych w zdiagnozowaniu oraz wyleczeniu chorób, często dotykających nie tylko samego uzależnionego, ale także jego rodzinę, partnerów, dzieci czy przyjaciół. Niemożność normalnego funkcjonowania odbija się także na pracy czy pielęgnowanych dotąd pasjach, które w momencie owładnięcia człowieka silnymi odczuciami przymusu wykluczają go całkowicie z ich realizacji.
Pomagamy także bliskim oraz osobom współuzależnionym, które często nie mają świadomości tego, jak trudną w wyleczeniu chorobą jest nałóg. W naszym Ośrodku Spichlerz leczymy uzależnienia od leków i środków odurzających, alkoholu, hazardu czy zakupoholizmu. Szczegółowa pomoc i możliwość wprowadzenia prawdziwych zmian w życiu zagwarantuje oczekiwany efekt leczenia.

Specjalistyczne leczenie uzależnień u pacjentów z Trójmiasta

Zapewniamy specjalistyczne leczenie uzależnień u pacjentów z Trójmiasta, którzy walczą nie tylko z nałogiem, ale także zaburzeniami osobowości, uporczywymi lękami, ciężkimi w pokonaniu problemami, żałobą lub rozstaniem. Od lat wspieramy osoby stające w obliczu – jak mogłoby się im wydawać – niemożliwych do pokonania przeszkód. Pomagamy na każdym etapie procesu wychodzenia z nałogu, wskazujemy inne możliwości rozładowania negatywnych emocji oraz podpowiadamy, jakie kroki warto wykonać, aby trwać w abstynencji.

+48 505 576 247