Zadzwoń teraz !
+48 505 576 247
KONTAKT

Nasza kadra

Kadra 2017-09-19T16:57:57+00:00

Wioletta Wilińska

Specjalista psychiatra, biegła sądowa w przedmiocie uzależnienia od alkoholu przy Sądzie Okręgowym we Włocławku, w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i sympozjów o tematyce uzależnień. Doświadczenie zdobywała pracując w szpitalu psychiatrycznym, m.in. na oddziale leczenia zespołów abstynencyjnych, na oddziale terapii uzależnień oraz na oddziale ogólnopsychiatrycznym. Zatrudniona w poradni zdrowia psychicznego oraz zespole leczenia środowiskowego. Prowadzi prywatną praktykę lekarską. Konsultantka pacjentów uzależnionych w ich środowisku domowym w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Marcin Wiliński

Instruktor terapii uzależnień w trakcie certyfikacji, psychoterapeuta I stopnia w terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapeuta środowiskowy, absolwent studiów podyplomowych z pomocy psychologicznej. Od 2013 roku aktywnie pracuje z pacjentami uzależnionymi w ich środowisku domowym w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych, a także w ramach prywatnej praktyki.

Ewelina Raszka

Specjalista terapii uzależnień certyfikat nr SP/978/2014, biegła sądowa w przedmiocie uzależnienia od alkoholu przy Sądzie Okręgowym we Włocławku, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi zdobyte w toku współpracy zarówno z prywatnymi ośrodkami terapii uzależnień jak i ośrodkiem monarowskim. Pracuje za pomocą najnowocześniejszych metod psychoterapii uzależnień. Z pasją walczy o trzeźwość każdego pacjenta.

+48 505 576 247